Optident Warszawa Wola

Wyposażenie

Mamy świadomość, że współczesna stomatologia jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi medycyny. Ciągle inwestujemy w nowe technologie i rozwiązania, dzięki czemu wykonywane usługi stomatologiczne mogą być przeprowadzane na najwyższym poziomie. W naszych gabinetach znajdują się urządzenia znakomitych firm, takich jak: Stern Weber, Leica, OMS, W&H, NSK, VDW, EMS, Kodak. Są to światowi liderzy w swoich kategoriach.
 
Jak wiadomo, dobry gabinet można rozpoznać po sprzęcie wykorzystywanym do pracy. Na co więc należy zwrócić uwagę? Odpowiedzią jest mikroskop - więcej widzisz - dokładniej pracujesz.
 
Mikroskop stomatologiczny umożliwia lekarzowi pracę w powiększeniu. Ta precyzja daje nieporównywalnie lepszą jakość leczenia. Obecnie mikroskop znajduje istotne zastosowanie w kilku dziedzinach stomatologii. Oto przykłady:
 
Endodoncja: umożliwia doskonałą widoczność podczas leczenia kanałowego, lokalizację wąskich kanałów, usuwanie złamanych narzędzi, pokonywanie niedrożności w kanale korzeniowym, podnosi jakość wykonywanej pracy, ułatwia pracę podczas ponownego wypełniania. Jesteśmy jedną z pierwszych klinik, które zaczęły stosować mikroskop podczas leczenia kanałowego. Leczenie endodontyczne jest naszą specjalnością. Ze względu na duże doświadczenie w tym obszarze, skutecznie radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Stomatologia zachowawcza: znakomita widoczność zapewnia precyzję podczas prac kosmetycznych, ułatwia postawienie diagnozy, pozwala ustalić stopień zaawansowania procesu próchniczego, zwiększa precyzję podczas zakładania wypełnień w okolicy przydziąsłowej.
 
Protetyka: zapewnia precyzję podczas szlifowania filarów zębowych, weryfikuje dokładność wykonanej pracy przez pracownię protetyczną.

Jednak nawet najlepszy sprzęt to nie wszystko. Dlatego w NZOZ OPTIDENT zatrudniani są lekarze z wysokimi kwalifikacjami i odpowiednim doświadczeniem zawodowym. Nasi dentyści wyróżniają się indywidualnym i serdecznym podejściem do każdego pacjenta.

Lokalizacja gabinetu

Lokalizacja gabinetu Optident
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Optident

ul. Obozowa 63/65
01-418 Warszawa
tel: (22) 877 35 35
kom: 602 678 905
Napisz do nas

Dojazd komunikacją:

Tramwaje: 20, 23, 24
Przystanek "Magistracka"
Autobusy: 186, 414
Przystanek "PKP Koło"

Sprawdź dojazd na jakdojade.pl