Optident Warszawa Wola

Personel

    IMG_1182  

Małgorzata Borowińska-Madej
lekarz dentysta, współwłaściciel, założyciel NZOZ OPTIDENT

W 1984 roku ukończyła I Wydział Lekarski Oddział Stomatologiczny Akademii Medycznej w Warszawie uzyskując tytuł lekarza dentysty. Przez całe swoje życie ściśle związana ze stomatologią. Rodzice prowadzili prywatny gabinet stomatologiczny w domu rodzinnym. Już jako dziecko spędzała czas z pacjentami oczekującymi na wizytę. Zawsze była przekonana, że lekarz dentysta to najlepszy zawód jaki może wykonywać. Uważa, że życie i zdrowie jest najwyższą wartością.
 

Wraz z mężem - Piotrem Madejem - także lekarzem dentystą, stale poszukuje nowych metod leczenia poprzez uczestnictwo w kongresach i spotkaniach naukowych. W ostatnich latach razem odwiedzili największe targi stomatologiczne w Europie (w Kolonii), a także w Dubaju i w Szanghaju.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, - leczenie próchnicy, podwyższanie wysokości zwarcia), endodoncji pod mikroskopem, protetyki.

    implanty alphabio PRF lasotronix 
Kois stom laserowa neuromięśniowa stom 
dysfukcje okluzja 
szyny nagryzowe  Dyplom CADCAM MBM  
Dyplom MBM Iloveendo 2023
 
     
    IMG_1117   Piotr Madej
chirurg stomatolog, współwłaściciel, założyciel NZOZ OPTIDENT

W 1985 roku ukończył I Wydział Lekarski Oddział Stomatologiczny Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu studiów pracował w Poradni Chirurgii Stomatologicznej w Warszawie. Następnie w I Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Warszawie, gdzie uzyskał specjalizację chirurg stomatolog. Od 1987 roku równolegle prowadził działalność stomatologiczną zakładając własny gabinet stomatologiczny. 

W NZOZ OPTIDENT wykonuje przede wszystkim zabiegi chirurgiczne, m. in. ekstrakcje zębów (także z PRF - do regeneracji tkanek), zabiegi wczepienia implantu, dłutowanie zębów, resekcje korzeni zębów, plastykę wędzidełek, języka i warg. Zajmuje się także stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, endodoncją, protetyką oraz diagnostyką RVG.

Bardzo szybko nawiązuje porozumienie z pacjentami. Nawet z tymi, którzy najbardziej obawiają się zabiegów stomatologicznych.  

W wolnym czasie pogłębia swoją wiedzę, głównie w zakresie stomatologii. Wielbiciel wycieczek górskich w Polsce. 

    implantologia nowoczesna Alphabio jpg Dentiq

CAM CAM Dyplom CADCAM PM
     
        
     
     
    IMG_1018  


Paulina Piasta - Kiełkiewicz
lekarz dentysta

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł lekarza dentysty otrzymała w 2010 roku. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i endodoncji mikroskopowej. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Swoje doświadczenie zawodowe stale wzbogaca na szkoleniach i konferencjach. Charakteryzuje ją cierpliwość, sumienność oraz pracowitość. Zabiegi stomatologiczne przeprowadza z najwyższą starannością. Przyjmuje pacjentów także w języku angielskim.

Prywatnie wielbicielka skandynawskich kryminałów.

    PPK  Scan4  Scan2  Scan3
3w10001 Scan 
aaaaa
 
     
    Magda Zdybel   Magda Zdybel
lekarz dentysta
    dyplom endo masters hhh
     
zab   Kinga Łapińska
lekarz dentysta
     
    IMG_1031   Joanna Wetoszka
dyplomowana higienistka, asystentka stomatologiczna

Z NZOZ OPTIDENT związana jest od 2003 roku. Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną nr 3 w Warszawie uzyskując tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej. Uważa, że praca higienistki polega nie tylko na wykonywaniu procedur medycznych, ale jest również realizacją programu edukacji prozdrowotnej. Cechuje ją odpowiedzialność i dokładność oraz umiejętność wczucia się w sytuację drugiej osoby, co pomaga w znalezieniu indywidualnej płaszczyzny porozumienia z pacjentem. Podczas wizyty przeprowadza zabiegi higienizacyjne, m.in. skaling i piaskowanie. Dużą uwagę poświęca na edukowanie pacjentów, jak należy prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej tak, aby w przyszłości zmniejszyć liczbę wizyt w gabinecie stomatologicznym.

    Dyplom AW perfekcyjny instruktaż Dyplom AW trening narzędzie laser w gabinecie maj 2017 Root planing październik 2019 skaling i piask maj 2017
Asysta implant sierpień 2018 Kongres polskiej ak prof stom maj 2017
 
     
    IMG_1041   Anna Jezierska
asystentka stomatologiczna

Pracuje w NZOZ OPTIDENT od 2008 roku. Jest osobą życzliwą i zawsze wspiera pacjentów, którzy mają nawet najmniejsze obawy siadając na fotel dentystyczny. Dobrze zorganizowana i sumienna. Uśmiech stale gości na jej twarzy, jest pomocna w każdej sytuacji.

     
    IMG_1146   Anna Przybyłowicz
asystentka stomatologiczna
     
zab   Małgorzata Kalinowska
rejestratorka medyczna
     
    IMG_1097   Aleksandra Olechowska
pracownik administracyjny

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Zarządzania w Ochronie Zdrowia. Brała udział w kursach pt.: “Efektywna recepcja w gabinecie stomatologicznym”, “Rekrutacja w gabinecie stomatologicznym”, "Profesjonalna komunikacja i obsługa pacjenta w gabinecie stomatologicznym". Zdobytą wiedzę wykorzystuje w doskonaleniu organizacji NZOZ OPTIDENT, obsługi pacjentów i PR. 

Uwielbia jeździć samochodem i doskonalić technikę jazdy. Posiada prawo jazdy na kategorie A, B, BE, C, CE, D, DE oraz ukończyła kurs na instruktora nauki jazdy kategorii B. Po pracy w NZOZ OPTIDENT uwielbia eksperymentować w kuchni i rozwijać swoją pasję - cukiernictwo. 

     

Lokalizacja gabinetu

Lokalizacja gabinetu Optident
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Optident

ul. Obozowa 63/65
01-418 Warszawa
tel: (22) 877 35 35
kom: 602 678 905
Napisz do nas

Dojazd komunikacją:

Tramwaje: 20, 23, 24
Przystanek "Magistracka"
Autobusy: 186, 414
Przystanek "PKP Koło"

Sprawdź dojazd na jakdojade.pl