Optident Warszawa Wola

Personel

Malgorzata  

Małgorzata Borowińska-Madej
lekarz dentysta, współwłaściciel, założyciel NZOZ OPTIDENT

W 1984 roku ukończyła I Wydział Lekarski Oddział Stomatologiczny Akademii Medycznej w Warszawie uzyskując tytuł lekarza dentysty. Przez całe swoje życie ściśle związana ze stomatologią. Rodzice prowadzili prywatny gabinet stomatologiczny w domu rodzinnym. Już jako dziecko spędzała czas z pacjentami oczekującymi na wizytę. Zawsze była przekonana, że lekarz dentysta to najlepszy zawód jaki może wykonywać. Uważa, że życie i zdrowie jest najwyższą wartością.
 

Wraz z mężem - Piotrem Madejem - także lekarzem dentystą, stale poszukuje nowych metod leczenia poprzez uczestnictwo w kongresach i spotkaniach naukowych. W ostatnich latach razem odwiedzili największe targi stomatologiczne w Europie (w Kolonii), a także w Dubaju i w Szanghaju.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, - leczenie próchnicy, podwyższanie wysokości zwarcia), endodoncji pod mikroskopem, protetyki.

     
zab   Piotr Madej
chirurg stomatolog, współwłaściciel, założyciel NZOZ OPTIDENT

W 1985 roku ukończył I Wydział Lekarski Oddział Stomatologiczny Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu studiów pracował w Poradni Chirurgii Stomatologicznej w Warszawie. Następnie w I Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Warszawie, gdzie uzyskał specjalizację chirurg stomatolog. Od 1987 roku równolegle prowadził działalność stomatologiczną zakładając własny gabinet stomatologiczny. 

W NZOZ OPTIDENT wykonuje przede wszystkim zabiegi chirurgiczne, m. in. ekstrakcje zębów (także z PRF - do regeneracji tkanek), zabiegi wczepienia implantu, dłutowanie zębów, resekcje korzeni zębów, plastykę wędzidełek, języka i warg. Zajmuje się także stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, endodoncją, protetyką oraz diagnostyką RVG.

Bardzo szybko nawiązuje porozumienie z pacjentami. Nawet z tymi, którzy najbardziej obawiają się zabiegów stomatologicznych.  

W wolnym czasie pogłębia swoją wiedzę, głównie w zakresie stomatologii. Wielbiciel wycieczek górskich w Polsce. 

     
drAgnieszka   Agnieszka Miłosz - Kęsik
lekarz dentysta

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie. W NZOZ OPTIDENT pracuje od 2000 roku. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz leczenia endodontycznego z użyciem mikroskopu. Proponowane przez nią rozwiązania z zakresu stomatologii estetycznej spotykają się z ogromnym entuzjazmem ze strony pacjentów. Dzięki wiedzy, którą stale poszerza na szkoleniach i konferencjach, oraz cechom charakteru takim jak cierpliwość, uprzejmość i skrupulatność, potrafi przybliżyć pacjentowi trudne pojęcia stomatologiczne, co sprawia, że pacjent przestaje się bać.

     
Paulina  


Paulina Piasta - Kiełkiewicz
lekarz dentysta

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł lekarza dentysty otrzymała w 2010 roku. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i endodoncji mikroskopowej. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Swoje doświadczenie zawodowe stale wzbogaca na szkoleniach i konferencjach. Charakteryzuje ją cierpliwość, sumienność oraz pracowitość. Zabiegi stomatologiczne przeprowadza z najwyższą starannością. Przyjmuje pacjentów także w języku angielskim.

Prywatnie wielbicielka skandynawskich kryminałów.

     
zab   Agnieszka Nocuń
lekarz dentysta

W 2007 roku ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, której celem jest profilaktyka próchnicy zębów oraz leczenie ubytków próchnicowych wysokiej jakości kompozytami światłoutwardzalnymi oraz endodoncji pod mikroskopem.
Podczas wizyty dokłada wszelkich starań, żeby każdy Pacjent czuł się komfortowo od pierwszych chwil spędzonych w gabinecie. Dzięki jej wysokiej kulturze osobistej, uprzejmości, delikatności i szczeremu uśmiechowi Pacjenci czują się bezpieczni i otoczeni troską. 

Entuzjastka podróży po Polsce, a zwłaszcza w okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Uwielbia piesze wędrówki na Szlaku Orlich Gniazd.
     
Asia   Joanna Wetoszka
dyplomowana higienistka, asystentka stomatologiczna

Z NZOZ OPTIDENT związana jest od 2003 roku. Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną nr 3 w Warszawie uzyskując tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej. Uważa, że praca higienistki polega nie tylko na wykonywaniu procedur medycznych, ale jest również realizacją programu edukacji prozdrowotnej. Cechuje ją odpowiedzialność i dokładność oraz umiejętność wczucia się w sytuację drugiej osoby, co pomaga w znalezieniu indywidualnej płaszczyzny porozumienia z pacjentem. Podczas wizyty przeprowadza zabiegi higienizacyjne, m.in. skaling i piaskowanie. Dużą uwagę poświęca na edukowanie pacjentów, jak należy prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej tak, aby w przyszłości zmniejszyć liczbę wizyt w gabinecie stomatologicznym.

     
AnnaJ   Anna Jezierska
asystentka stomatologiczna

Pracuje w NZOZ OPTIDENT od 2008 roku. Jest osobą życzliwą i zawsze wspiera pacjentów, którzy mają nawet najmniejsze obawy siadając na fotel dentystyczny. Dobrze zorganizowana i sumienna. Uśmiech stale gości na jej twarzy, jest pomocna w każdej sytuacji.

     
Ola   Aleksandra Olechowska
pracownik administracyjny

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Zarządzania w Ochronie Zdrowia. Brała udział w kursach pt.: “Efektywna recepcja w gabinecie stomatologicznym”, “Rekrutacja w gabinecie stomatologicznym”, "Profesjonalna komunikacja i obsługa pacjenta w gabinecie stomatologicznym". Zdobytą wiedzę od 2008 roku wykorzystuje w doskonaleniu organizacji NZOZ OPTIDENT, obsługi pacjentów i PR. 

Uwielbia jeździć samochodem i doskonalić technikę jazdy. Posiada prawo jazdy na kategorie A, B, BE, C, CE, D, DE oraz ukończyła kurs na instruktora nauki jazdy kategorii B. Po pracy w NZOZ OPTIDENT uwielbia eksperymentować w kuchni i rozwijać swoją pasję - cukiernictwo. 

     
zab   Maja Chojnacka
rejestratorka medyczna

Absolwentka Wydziału Bezpieczeństwa Akademii Obrony Narodowej oraz Państwowego Studium Stenotypii i Języków Obcych na kierunku Sekretarka/Asystentka. Od 2005 r. zdobywa doświadczenie pracując na różnych stanowiskach związanych z obsługą klienta. W NZOZ OPTIDENT na stanowisku Rejestratorki Medycznej pracuje od października 2016 r. 

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w pracy z klientem potrafi profesjonalnie rozwiązywać sprawy, z którymi zgłaszają się Pacjenci do NZOZ OPTIDENT. W kontaktach z ludźmi cechuje ją wysoka kultura osobista, empatia oraz cierpliwość. 
     

Opracowanie tekstu: Agnieszka Rutkowska.

Lokalizacja gabinetu

Lokalizacja gabinetu Optident
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Optident

ul. Obozowa 63/65
01-418 Warszawa
tel: (22) 877 35 35
kom: 602 678 905
Napisz do nas

Dojazd komunikacją:

Tramwaje: 20, 23, 24
Przystanek "Magistracka"
Autobusy: 186, 414
Przystanek "PKP Koło"

Sprawdź dojazd na jakdojade.pl