Optident Warszawa Wola

O naszym gabinecie

NZOZ OPTIDENT to rodzinna placówka medyczna, której celem jest świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie profilaktyki, stomatologii zachowawczej, chirurgii szczękowej, stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej, higieny jamy ustnej, pedodoncji, diagnostyki RTG/RVG, periodontologii, chorób błon śluzowych, a także pomocy doraźnej. Wysokospecjalistyczne wyposażenie NZOZ OPTIDENT  oraz dostępność lekarzy z różnymi specjalizacjami umożliwia wykonywanie różnego rodzaju usług na miejscu.

NZOZ OPTIDENT powstał w 1996 roku na warszawskiej Woli z inicjatywy małżeństwa, lekarzy stomatologów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w poprzednich prywatnych praktykach lekarskich i szpitalach. W pierwszych latach działalności NZOZ OPTIDENT dysponował jednym stanowiskiem pracy. Systematyczne poszukiwanie nowych możliwości oraz skutecznych rozwiązań służących doskonaleniu procesu leczenia i zwiększaniu komfortu pacjentów zaowocowało powiększeniem kliniki o kolejne dwa wysokospecjalistyczne miejsca pracy. Właściciele wdrożyli do firmy także swoje dzieci. Syn po kierunku lekarsko-dentystycznym, który bierze udział w zakresie wykonywania usług stomatologicznych. Młodszy syn i córka, po studiach ekonomicznych i menedżerskich, pomagają doskonalić organizację Gabinetu, a także usprawnić system obsługi pacjentów. Wkład emocjonalny całej rodziny w dużym stopniu udzielił się także pozostałym pracownikom.


Istotą prowadzenia działalności medycznej NZOZ OPTIDENT jest podnoszenie świadomości zdrowotnej pacjentów, edukowanie w zakresie dbania o higienę jamy ustnej oraz dbanie o ich zdrowie, poprzez solidne wykonywanie specjalistycznych zabiegów stomatologicznych.

Przewagą NZOZ OPTIDENT  nad innymi gabinetami stomatologicznymi jest pozyskanie wysokospecjalistycznej wiedzy i sprzętu z zakresu leczenia endodontycznego oraz umiejętne ich wykorzystanie. Od 2004 roku, jako jeden z pierwszych gabinetów w Warszawie, wykorzystujemy mikroskop, dzięki czemu szanse na powodzenie w leczeniu endodontycznym są znacznie większe. Personel NZOZ OPTIDENT systematycznie dokształca się w zakresie procedur wykonywania zabiegów oraz ciągłego wdrażania nowych technologii i materiałów stomatologicznych polepszających jakość usług.

Rodzinny charakter pracy wpływa bardzo pozytywnie na relacje między pracownikami NZOZ OPTIDENT oraz pomiędzy personelem, a pacjentami. Misja NZOZ OPTIDENT, jaką jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi sprawia, że cały zespół pracuje w atmosferze współpracy, współdziałania i współodpowiedzialności.

Warto także podkreślić indywidualne podejście personelu medycznego i pracowników rejestracji do problemów pacjentów. Pozytywne nastawienie pracowników NZOZ OPTIDENT jest zauważane i doceniane przez pacjentów, pozwala budować dobre relacje, wzbudza zaufanie i pozyskuje przychylność pacjentów, którzy chętnie powracają z kolejnymi dolegliwościami. ;)


Opracowanie tekstu: Aleksandra Madej.

Lokalizacja gabinetu

Lokalizacja gabinetu Optident
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Optident

ul. Obozowa 63/65
01-418 Warszawa
tel: (22) 877 35 35
kom: 602 678 905
Napisz do nas

Dojazd komunikacją:

Tramwaje: 20, 23, 24
Przystanek "Magistracka"
Autobusy: 186, 414
Przystanek "PKP Koło"

Sprawdź dojazd na jakdojade.pl