Optident Warszawa Wola

Diagnostyka RVG

Zdjęcia rentgenowskie pomagają w zdiagnozowaniu problemu pacjenta, a także umożliwiają prawidłowe przeprowadzenie zabiegu stomatologicznego.

Nasz gabinet jest wyposażony w dwa aparaty RTG.

Zdjęcia są robione w technice cyfrowej, co pozwala zmniejszyć 10 krotnie dawkę promieniowania i umożliwia sprawdzenie skuteczności zabiegu na niemal każdym jego etapie. Jest to szczególnie ważne podczas leczenia kanałowego.

Obejrzenie zdjęcia rentgenowskiego natychmiast po jego wykonaniu, pozwala szybko postawić diagnozę i rozpocząć leczenie. W przypadku problemów z postawieniem diagnozy, mamy do dyspozycji odpowiednie oprogramowanie pozwalające na wszechstronną obróbkę otrzymanego obrazu. 

Zdjęcia przechowywane są w postaci elektronicznej, dzięki czemu w razie potrzeby nasi pacjenci mogą je otrzymać na płycie CD, wydrukowane na papierze fotograficznym. Po wyrażeniu pisemnej zgody w dokumentacji medycznej pacjenta, bezpłatnie wysyłamy prześwietlenie w formacie JPG na podany adres mailowy.

Sieć komputerowa, odpowiednie oprogramowanie i monitory o wysokiej rozdzielczości pozwalają nam  odczytywać wyniki badań CBCT, czyli tomografii stożkowej, która pokazuje badany obszar w obrazie 3D.

Opracowanie tekstu: Joanna Wetoszka.

Lokalizacja gabinetu

Lokalizacja gabinetu Optident
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Optident

ul. Obozowa 63/65
01-418 Warszawa
tel: (22) 877 35 35
kom: 602 678 905
Napisz do nas

Dojazd komunikacją:

Tramwaje: 20, 23, 24
Przystanek "Magistracka"
Autobusy: 186, 414
Przystanek "PKP Koło"

Sprawdź dojazd na jakdojade.pl